Skocz do zawartości

Change
Zdjęcie

Najlepsza buda, najlepszy kolor E36 320 vel kundel

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Kuba

Kuba

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 32 postów
  • Z:Świdnica
  • Auto:E36 320i

MARKA: BMW
MODEL: E36
SILNIK: M50B20 vanos
UKŁAD DOLOTOWY: seria
UKŁAD WYDECHOWY: wybebeszony kat
ELEKTRONIKA: Szyby przód i lustra w prądzie, klima na pokrętła, domykanie szyb z kluczyka
UKŁAD NAPĘDOWY: seria
ZAWIESZENIE: seria
UKŁAD HAMULCOWY: seria
BODY-KIT: typowy polift
FELGI/OPONY: póki co sam nie wiem, ale 15"

ŚRODEK: czarne wnętrze i baldachim na suficie, DREWNO <3
CAR-AUDIO: Radio JVC reszta seria
INNE :

PLANY: gwint, spaw, felga na przód 15" coś w deseń styl. 6, ogarnąć rudzielca, obszyć podsufitke i słupki czarnym materiałem, być może przedni zderzak M3, dużo naklejkow na szybach, no i zarejestrować :v

23860091991_d3ba756e6f_o.jpg

23942573155_e69c5512fb_o.jpg

23574736879_94205684fc_o.jpg

23314381774_6b03751af4_o.jpg

• BO$$ i Gierade lubią to

17254811342_5fc40baeef_o.jpg

Rich

Rich

kurde faja

• Moderators
  • 50 postów
  • Z:TOFUPOWER

Jesteśmy wszyscy tacy dumni, Jabub wreszcie dorósł : 3

IOj4Khq.png

Kuba

Kuba

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 32 postów

coś tam było jeżdżone
https://www.instagra.../p/BATHyt_JTkO/

24209304811_e9aced88be_o.jpg

Kuba

Kuba

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 32 postów
PODSUMOWANIE WEEKENDU:
>Brak opon
>gwint
>połamany zderzak od przypierdolenia w ściane, mocno się jaram
>upalone góry na prawie bombie bo mam łyse opony XD
>Bartek w odwiedzinach
>zrobiony krótki winter mixtape naszej ekipy
12628588_973563299392687_304959600859907
8R5tXbu.jpg
aCKIoWD.jpg

Kruczek

Kruczek

HotShots

• Members
  • PipPipPip
  • 71 postów
  • Z:Oświęcim
  • Auto:BMW E36 Compact

No zniszczył ten samochód i sie cieszy ;////

t8Z9POk.jpg

Kuba

Kuba

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 32 postów

No zniszczył ten samochód i sie cieszy ;////

No kurna syndykat mnie nie zechce :(

• Kruczek lubi to

mati.91

mati.91

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 36 postów
  • Z:KRA
  • Auto:eczysześ

Toż to ledwo ryśnięty jest, a nie połamany :lol:

Kuba

Kuba

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 32 postów

To bardziej driftcar niż daily. Ale jeżdżę tym na codzień. Film z ostatnich progressów ze strony Karabina :v

https://www.instagra...taken-by=jxkvbx

Kuba

Kuba

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 32 postów

Sobotni wypad na przełęcz okraj zakończył się srogim fuckupem z mojej strony, ale po wytarganiu auta śmigałem dalej i nawet wróciłem na kołach z tamtąd :D

zYKTwEr.jpg

XSLjItg.jpgPotem było tylko lepiej :D

Kruczek

Kruczek

HotShots

• Members
  • PipPipPip
  • 71 postów
  • Z:Oświęcim
  • Auto:BMW E36 Compact

co za dzik XD

t8Z9POk.jpg

Kuba

Kuba

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 32 postów

Oj tam, we wtorek zmieniłem maske, podoginałem, nawet spasowałem. Pojechałem upalać, nie nie prostowałem reszty budy. Skończyło się tylko na wyrwaniu zderzaka i stłuczonego migacza. 

j8hSuMy.jpg

Zenek

Zenek

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 43 postów
  • Z:Łódź

Dobrze Ci idzie xD

Kacpero

Kacpero

beginner

• Kacpero
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Z:Warszawa
  • Auto:S13 / JZZ31 / EP3

Elegancko mordo, wystrzegaj się drzew, bo one budy już tak nie oszczędzają  :rolleyes:

Kuba

Kuba

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 32 postów
Od tamtego momentu troche się zmieniło, wpadły stylingi 15 na przód pare większych lub mniejszych dzwonów, kolejna półoś. Jakieś pierdoły i zwieńczenie wszystkiego na raz, czyli koszalin. Wszystko się zaczeło z 2 miesiące temu jak stwierdziliśmy ze spoko będzie pojechać na koszalin naszymi gruzami. Wstępny plan był taki że ja upalam, potem spotkałem się z drzewem na okraju. Więc odpadłem "bo kasa". Karabin stwierdził że on będzie upalał. Okej żaden problem. Nastał tydzień przed którym był wyjazd. Nikt w sumie nie miał czasu granatowa nie zrobiona. Moja napewno dojedzie i wróci bo nie upala więc tylko klocki do zmiany. Nastała środa na wariata obmyślony plan, ja od czwartku składałem granatową żeby auto ogarnęło temat powrotu i wyjazdu. W między czasie mój kochany ojciec ogarnął jakieś opony, wypożyczył nam lewarek, klucz pneumatyczny i fikuśną rozciąganą grzechotke, tak samo jak Ola dała nam znać że ma 4 opony z jej mamy auta, do tego ogarnąłem przyczepke od Sławomira, w czwartek rano na spokojnie w mojej zmieniłem klocki. Potem zabrałem się za granatową z którą walczyłem do póznych godzin wieczornych po czym okazało się że końcówki drążków też wymagają zmiany, więc w piątek rano powtórka walka na szybko tak jak zbieżność bo o 15 wyjazd. Całe auto ogarneliśmy włącznie z Jakubem. W piątek po ogarnięciu tematu spakowania się do końca wyruszyliśmy w trase. Na 23 dojechaliśmy do koszalina, porzuciliśmy auta na torze, zabraliśmy najważniejsze rzeczy i poszliśmy do hotelu. Po rozpakowaniu się i ogarnięciu, usłyszałem huczne sto lat i dostałem 2 naprawde zabawne prezenty które przypomniały mi całą moją kariere z samochodami, zaczynając od tego że dostałem wydachowane i porysowane ople, i jeden był z kołem w pozytywie ‪#‎306owner‬. Sobota zaczeła się od rozkładania i ustawiania całego burdelu, wstępnie miałem zmienić Marcinowi geometrie ale że dobrze mu się jezdziło to nie ruszyłem. Snując się przed briefingiem po torze lekko podkurwiony ogarnąłem kase i wpisałem wpisowe Emotikon pacman pojechałem zatankować auto i w taki sposób ogarnąłem sobie najlepszy weekend w moim życiu. Auto podawało jak wściekłe, od nowa się uczyłem auta, koszalin ze średnio działającą seryjną łapą i małą mocą na suchym dał mi wiele do myślenia jak wykorzystać mase i długość sedan ‪#‎najlepszabuda‬. W między czasie u Karabina nawaliła pompa wody, skończyło się na nowej pompie i visko ‪#‎intercars‬. Walczyliśmy z tym od 12 do 15 bez pomocy Husaria Customs mmogłoby się to do końca nie udać. Koniec końców jak ktoś mi powie że na glebie i zaspawanym dyfrze nie da się jezdzić to moge się śmiać prosto w twarz do rozpuku. Zrobiłem z przyczepką ponad 1000km upalałem całą sobote po torze. Z autem nic się nie działo. A skręcony na maxa gwint nie dał mi się we znaki. 

uWX0Xpa.jpg
CM11BO0.jpg
HStG4h5.jpg
x0FI02E.jpg
neVerMu.jpg
Ytmrwlv.jpg

z tydzień po tym, zepsułem na dłużej auto, cała podłoga bagażnika została przestawiona włącznie z dupą, felga, wahacz poprzeczny, amor, półoś, wnęka na aku razem z aku i pewnie jeszcze więcej rzeczy o ktorym nie mam pojęcia bo dokładnie nie patrzyłem
Myc9FIQ.jpg

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Daily

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych