Skocz do zawartości

Change
Zdjęcie

M52B20 nie odpala

bmw e36 m52b20 nie odpala

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Gierade

Gierade

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 63 postów
  • Z:SBE
  • Auto:BMW E36 Drift Missile Car

Znowu coś.. tym razem strzeliła focha i nie odpala. 

Wyładował się akumulator i beta stała sobie tak bez prądu przez jakieś dwa tygodnie. Ostatnio po ogarnięciu magla i naładowaniu akumulatora chciałem ją odpalić, ale niestety się nie udało. Słychać pompę paliwa, rozrusznik kręci, ale nie odpala. Wcześniej (przed rozładowaniem) wszystko było ok. Po zerknięciu na świece okazuje się, że nie ma iskry. Co może być tego powodem? W jakiś magiczny sposób mógł się rozkodować immo? Help, bo powoli zaczynam tracić cierpliwość do tego auta. 

Rich

Rich

kurde faja

• Moderators
  • 50 postów
  • Z:TOFUPOWER

cpwk? Próbowales podpinać pod laptoka?

IOj4Khq.png

Pończak

Pończak

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 82 postów
  • Z:BB
  • Auto:AE36 318ti
Z opisu jak EWS właśnie.

Gierade

Gierade

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 63 postów
  • Z:SBE
  • Auto:BMW E36 Drift Missile Car

Padł EWS. Trzeba było wymienić spalony procek w kompie, pastylkę w kluczyku i zakodować na nowo. 

Gremlin

Gremlin

Member

• Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Auto:63E

Ponieważ ten sam silnik, a śmiecić chociaż nie będę. Bardzo długo, nawet jak był mróz to e36 paliło zacnie. Od strzała, no na zimnym trochę dłużej trzeba było potrzymać rozrusznik. Odstawiłem furkę na tydzień, podchodzę, próbuję odpalić, rozrusznik kręci jak szalony, ale nie pali. Wyjąłem aku, naładowałem, włożyłem i długo musiałem pokręcić rozrusznikiem żeby zapaliła. I ogólnie nie pali już tak ładnie jak na samym początku, tylko trzeba często z gazem odpalać.

Jakieś pomysły co się mogło skopać? Zbieram know-how za nim zejdę do dłubania w tym aucie :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bmw, e36, m52b20, nie odpala

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych